Paketleme ve Depolama Hizmeti

Sivas kiralık depo çözümlerine evinize işinize  en yakın depo Merkez Sivas da kendinize ait kiralık depolar ile  eşya depolama yapabilir ve çok  kolay deponuza taşınabilirsiniz. Sivas’in şehir merkezinde deponuza evinizden veya işlerinizden en hızlı nakliyat imkanınız vardır. Akıllı depo ulaşım haritası sizi depomuza tek bir tıklamayla getirir.

  • Depolarımız kendinizi kendi evinizde yada kendi işyerinizin deposunda hissettirir
  • Bagaj veya koli gibi Eşyalarınızı günlük, haftalık veya aylık olarak  emanete bırakabilirsiniz. Sadece  Kiralık  Depo değildir, çok amaçlı pratik depodur.
  • Kiralık yeriniz olarak da kullanabilirsiniz.

Diğer depo hizmetleri ile Farkımız     

Konteyner depo, karton depo veya sandık  depolarda yaşayamazsınız, oturamazsınız,  kiralık iş yeriniz olarak kullanamazsınız, sadece eşya depolarsınız. O tür depolama tesisleri  şehir dışındadır, her an ulaşım zaman kaybıdır ama biz size en yakın eşya deposuyuz. her hafta, her gün rahatlıkla gelip girebilir, eşya alıp eşya depolama yapabilirsiniz. Deponuz tamamen sizindir, getirdiğiniz her parça için extra depo ücreti ödemezsiniz. şehir içi mini eşya deposudur, eşya mezarlığı değildir, eğer eşyanızı depoya koyup yıllarca uğramayacaksanız dürüstlükle söylüyoruz şehir dışı depo çözümlerine yönelin, ama o depolama hizmetleri bu kalitede değil diyorsanız sizi modern depomuza bekliyoruz.

   Müşterilerimiz İçin Park Kolaylığı

Eşya depolama İstanbul şehir içinde bulmak, bir de depo önünde park etmek istediğinizde İstanbul da kiralık depo bulmak neredeyse imkansızdır. Şişli depomuzda size bırakın park bulmayı aracınızdan depoya eşya taşıma ve depoya yerleştirmek için, bulabileceğiniz tek kiralık depo avrupa yakası adresi olduğumuzu iddia ediyoruz

 7/24 Giriş İmkanı


İstediğiniz zaman eşya deponuza girebilme imkanınız bulunmaktadır. Kiralık depolama departmanı Çalışma saatlerimiz hergün 9.00-20.00arasındadır. Kiraladığınız depoya Eşya depolama için zaman sınırı yoktur. 7/24 eşya depolamak istiyorum diyebileceğiniz en iyi depodur.

 Havalandırmalı Üniteler

Depolama tesisi genelinde zaten havalandırma mevcuttur. Üstüne, Her bir kişisel depo için  hava döngüsünü sağlayan havalandırma sistemleri mevcuttur. Hava almayan eşya senesini doldurmadan çürür, depolanan eşya paketli olmamalıdır. Aynı evinizdeki gibi her gün hava almalıdır. İşte bu yüzden “bu parayı depoya vereceğime ev tutarım” dememelisiniz, çünkü  her gün tuttuğunuz evi havalandırmaya gitmezsiniz…

 Sigorta & Güvenlik

  • Her depo temel tehlikelere karşı sigortalıdır. Ek olarak, deponuz için genişletilmiş sigorta hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.
  • Depomuzun dışında ve içindeki stratejik noktalara yerleştirdiğimiz, 7/24 KAYIT yapan, HD görüntü alabilen ve yüz tanıma özelliklerine sahip kameralarımızla güvenliği sağlamaktayız.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir